|
Wynik 5:1 z Lechem - super sprawa
ale co z tego że wygrali
W tekście czuć ból dupy ale tekst tez porusza waznego tematu. Ilu z tych chłopaczków zostanie piłkarzami?
nie zapominajmy że mieliśmy np. Mistrza Młodej Ekstraklasy w bodajze pierwszym sezonie jej trwania i gdzie są teraz Ci piłkarze? Taki Smółka to w Norwegii domy ociepla....
Tak samo mieliśmy przeciez mistrzów Europy w u-17 w 2001 roku. Od 2004 ta kadra powinna miażdzyć a raczej było odwrotnie.
Reasumując fajnie ze mamy juniorów, ale Wisła której kibicujemy gra w piłce seniorskiej.Oby takie Zające czy Kościelniaki były filarami tego klubu. Oby.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|