Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27202
Stary 16.06.2014, 11:58
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja też nie przepadam, ale czasem trzeba mocno komuś spuścić kubeł zimnej wody na głowę. Nie chcę tematu dalej ciągnąć ale tylko ustalmy jakieś reguły dyskusji. Albo rozmawiamy na argumenty i jak mamy coś sensownego do powiedzenia, to mówimy a jak czegoś nie wiemy lub mało wiemy to nie mówimy ok? Ciężko gadać z ludźmi którzy udają ignorantów... dementujesz jakieś insynuację parę postów wyżej czy stronę wyżej a ten jedzie to samo... to jak mamy gadać?
Albo mam nowe argumenty którymi popieram swoje wnioski, albo uznaje, że nie mam argumentów i wniosków nie wyciągam. Jasne jak but a do was można jak do ściany.
Piona i poprawcie się...
No ale chłopie Ty do mnie pisałeś per debil i kretyn? Bo nie wiem.
Dlaczego pisałem o Korwinie, że się liże z Ruskimi? Bo ....a normalny szanujący się polityk nie przyszedłby na imprezke do Ambasadora Rosji. W jaki sposób wytłumaczysz swojego idola?
W wielu kwestiach .......i tak, że się go ....a po prostu nie da czytać- jak np w sprawie rzekomego leczenia onkologicznego przez emerytów- przecież ....A to taka bzdura, że ręce załamać to za mało.
Owszem w części jego postulatów jest sporo prawdy, tylko niech on zacznie wkońcu merytorycznie pisać.

Nie jestem adwokatem Kaczora, ale już wcześniej pisałem, by ktoś mi ....a wkońcu napisał te wszystkie wielkie afery, kolesiostwa za JarKacza. K-O-N-K-R-E-T-N-I-E.
Za co ....a on jest tak wyśmiewany i poniżany. Dla mnie jeśli ktoś porównuje 7letnie rządy Partii Oszustów, najeżone aferami jak gówno muchami, 2 letnich rządów PiS`u to po prostu nie mam ....a pytań.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.06.2014 o godz. 12:06.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/