Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5535
Stary 16.06.2014, 11:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Najpierw idziemy po Sienkiewicza, po suikodena później, po obiedzie (bo z pustym brzuchem ciężko będzie nieść go pod pachą).
Chłopaki, przesuńmy to na wieczór, po 20-tej. Wcześniej nie dam rady.
Po drodze z pracy skoczę jeszcze do OBI po sprzęt do wyrywania chwastów
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2014 o godz. 12:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując