Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#977
Stary 16.06.2014, 11:48
Nie spinajcie się tym tekstem bo i nie warto. Argument pana dziennikarza można z resztą z łatwością obrócić. Nasze chłopaki są bardziej ograni w meczach ze starszymi zawodnikami. Czyli jakby nie patrzeć w spotkaniach których mają docelowo występować. Na tyle ograni że równoległy rocznik(jeden z najlepszych ponoć w Polsce) klepią bez żadnego problemu 5:1 a z relacji wynika że mogło być i 9.
Czy to prawda że przez złe szkolenie zawodnicy osiągają maks swojego potencjału w wieku 17-18 lat? Pozostawię ten argument bez komentarza.
Tak jak redaktor napisał, czas pokaże, niczego nie możemy być teraz pewni.
Odpowiedz cytując