|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#5532

16.06.2014, 10:07
|
suikoden napisał(a): 
|
Wiedze, że niektórych prawda boli co tylko,że ja mówie nie ma bez winny osób w tym konflikcie i trzeba siąśc do rozmów bez stawiania warunków
|
Mnie np. boli glowa ....
|
|