Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68097
Stary 16.06.2014, 09:47
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
No to bilans:

Odeszli:

Miśkiewicz
Bunoza
Nalepa
Chrapek
Burdenski
Szewczyk
Klarić

Przyszli:
Buchalik
Jankowski


Bilans:
-5 piłkarzy. Nadal nie przedłużono umowy z Piotrem Brożkiem i Bieszczadem

A Bednarz pieprzy, że jak nie będzie kontuzji to będzie kłopot bogactwa.
Bieszczad ma jeszcze rok kontraktu
akurat odejścia Szewczyka, Klaricia i Burdenskiego będzie latwo załatać. Lucas, Kościelniak i Zając i mamy bilans na 0. A jakościowo baaardzo porównywalnie o ile nie lepiej.

Jak dla mnie bilans realny to -2 (Bunoza i Chrapek). Ich trzeba jakoś zastąpić. Szkoda że o ile Bednarz wspomina o wzmocnieniach w obronie, to cisza o następy Chrapka...
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.06.2014 o godz. 09:51.
Odpowiedz cytując