Dzimi napisał(a):

No to bilans:
Odeszli:
Miśkiewicz
Bunoza
Nalepa
Chrapek
Burdenski
Szewczyk
Klarić
Przyszli:
Buchalik
Jankowski
Bilans:
-5 piłkarzy. Nadal nie przedłużono umowy z Piotrem Brożkiem i Bieszczadem
A Bednarz pieprzy, że jak nie będzie kontuzji to będzie kłopot bogactwa.
|
Bieszczad ma jeszcze rok kontraktu
akurat odejścia Szewczyka, Klaricia i Burdenskiego będzie latwo załatać. Lucas, Kościelniak i Zając i mamy bilans na 0. A jakościowo baaardzo porównywalnie o ile nie lepiej.
Jak dla mnie bilans realny to -2 (Bunoza i Chrapek). Ich trzeba jakoś zastąpić. Szkoda że o ile Bednarz wspomina o wzmocnieniach w obronie, to cisza o następy Chrapka...