nairda116 napisał(a):

|
dziś w meczu z Francją stoper z Hondurasu dostał czerwoną, może w następnych dwóch meczach też dostanie szansę tak jak dzisiaj Chavez a to pozwoliłoby go sprzedać i ewentualnie ściągnąć przynajmniej dwóch obrońców czy pomocników.
|
Obawiam się, że do tego nie wystarczy wyjść i poszarpać przeciwnika za koszulkę. Osman niestety pokazał wczoraj swoją klockowatość i ubóstwo piłkarskie w pełnej okazałości. Wyżej Chin i Wisły nie podskoczy.