stan napisał(a):

|
Niech przedłużą kontrakt ze Stilicem bo ma chyba tylko rok jeszcze a to jedyny piłkarz z obecnej kadry na którym można wieksza kase zarobic
|
26 lat, jeden nieudany wyjazd z Polski ma już za sobą gdzie nie poradził sobie w średniakach z Ukrainy i Turcji. Czy ja wiem czy większą kasę?