|
szukam tel.kom. nowy do 500zł.
tel. używam do dzwonienia, max5 sms w miesiącu, jedno zdjęcie na miesiąc, skype/viber przez neta codziennie.
aktualnie mam szajsunga w którym bateria pada po 12 godz.
ważne żeby tel. wytrzymał co najmniej 3 dni
android/windows - nie ma znaczenia
tel. wielkogabarytowe mnie nie interesują :]
z góry thx
|