Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stan
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
68093
15.06.2014, 23:23
Niech przedłużą kontrakt ze Stilicem bo ma chyba tylko rok jeszcze a to jedyny piłkarz z obecnej kadry na którym można wieksza kase zarobic
stan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stan
Znajdź inne posty napisane przez stan