|
No to bilans:
Odeszli:
Miśkiewicz
Bunoza
Nalepa
Chrapek
Burdenski
Szewczyk
Klarić
Przyszli:
Buchalik
Jankowski
Bilans:
-5 piłkarzy. Nadal nie przedłużono umowy z Piotrem Brożkiem i Bieszczadem
A Bednarz pieprzy, że jak nie będzie kontuzji to będzie kłopot bogactwa.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 15.06.2014 o godz. 23:05.
|