Yossarian napisał(a):

O zesz k.u.r.w.a !!!
Ten Stanowski to faktycznie jakis jebniety jest.
Boli dupa,oj boli.
I o to codzi,ma bolec !!!
|
Tekstu na pewno nie pisał Stanowski, jego teksty tam to (niestety) obecnie mała część całości, czyli liczy się głównie ilość tekstów, a co za tym idzie kliki. Obstawiam, że autorem tekstu jest legionista P. Jóźwiak (bez związku z Markiem), wielki znawca piłki młodzieżowej, zna KAŻDEGO juniora w Polsce (hehe, trochę mu nie wyszło jak zapowiadał ćwierćfinały i podawał ludzi kluczowych z Wisły) Jakby na bieżąco śledzić jego opinie to Legia ma najlepszych juniorów, którzy za chwile zawojują cały świat

Z częścią dzisiejszego tekstu można się zgodzić, ale ogólnie to śmieszne jak szybko zmienili zdanie o CLJ, najpierw było zafascynowanie, jak się okazało, że "najlepsze" Legia i Lech odpadają to rozgrywki nic nie warte bo i tak nikt nie dorówna tej "najlepszej" dwójce. Tekst wygląda jakby go pisał jakiś autorytet do spraw szkolenia, ciekawe skąd takie doświadczenie.
Widzę, że hasło
"mimo tego, że grał w Wiśle, a nie
dlatego, że grał w Wiśle" w Warszawie przyjęło się bardzo dobrze. Niezła propaganda, tylko czekać na następnych Stolarskich.