Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27196
Stary 15.06.2014, 20:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Palikot tez wolał niskie doświadczenie życiowe pryszczatych. Dlatego znalazł się dzięki ich głupocie w Sejmie. Teraz kiedy zorientowali się, że Palikot ich nie zbawi, przerzucili się na kolejnego oryginała, który skanalizował ich niezadowolenie. czyli wykonał robotę, na którą zapewne liczy razwiedka.
Jest roznica pomiedzy samodzielnym mysleniem a lemingowym pedem do samozaglady. Tak samo jak POPiSowa idea ograniczania wolnosci w imie "bezpieczenstwa" rozni sie od zwyklej potrzeby bycia wolnym we wlasnym kraju. Chyba widzisz roznice

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czyli z tego wynika, ze Stalin i Hitler tez zapewne byli dobrymi przywódcami swoich krajów ?
A Mussolini, Gadaffi i Hussain?

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie będę pisał skąd sam powinieneś wyjąć głowę ale bynajmniej nie jest to źródło mądrości tylko szambo polskojęzycznych mediów typu Najwyższy Czas i sam przejrzyj na oczy zanim ten dziwak obedrze cie ze złudzeń. Bo to, ze tak nastapi to pewne, tylko pociagnie za soba jak przewodnik szczurów całą grupę na manowce. I tu zapewne wykona zadanie. Nigdzie na świecie nie jest realizowany program gospodarczy tego oszołoma. Tylko na ten temat cicho sza. Niech głupki zyją dalej złudzeniami i prostymi receptami. Nie wiem, czy płaca ci jako propagandziście, że lansujesz te jego brednie ?

Co do zdań wyrwanych z kontestu, W zupełności wystarczy to co mówi, jak wychwala bandytę i zbrodniarza z KGB, system w Rosji (zapewne ta sławna demokracja ) i gospodarcza oligarchizacja. Jaruzelski tez był dla niego OK, a Przemyk be. Co , wyrwane moze z kontekstu ?

Mikke jest zwykłym błaznem polskiej polityki, a jak każdy błazen ma swoje grono sympatyków, którzy mylą kabaret jaki uprawia w TV z normalnym życiem.
Oj, znowu bedziemy sie patrzyc na to co swiat powie. Przechlapane, trza bedzie uwazac zeby nas z zagranicy nie zbesztali. Wystarczy zebysmy anulowali wszystkie ustawy pisane na zamowienie od czasu sejmu kontraktowego i wrocili do ustawy wyjsciowej Wilczka, a co ludzie o nas powiedza powinnismy miec gleboko w d... .
Blaznem polskiej polityki, jak to ladnie ujales, jest caly układ magdalenkowy w obecnym wydaniu w ktorym waska grupa ludzi uzurpuje sobie prawo do bycia wlascicielami Polski. A wlasciwie blaznami sa wyborcy glosujacy dalej na to samo ktores tam raz z koleji przemalowane g... . Panom Kwasniewskim, Millerom, Tuskom i Kaczynskim trzeba powiedziec dosc bo inaczej nic sie nie zmieni.