Gwiaździsty napisał(a):

|
Palikot tez wolał niskie doświadczenie życiowe pryszczatych. Dlatego znalazł się dzięki ich głupocie w Sejmie. Teraz kiedy zorientowali się, że Palikot ich nie zbawi, przerzucili się na kolejnego oryginała, który skanalizował ich niezadowolenie. czyli wykonał robotę, na którą zapewne liczy razwiedka.
|
Jest roznica pomiedzy samodzielnym mysleniem a lemingowym pedem do samozaglady. Tak samo jak POPiSowa idea ograniczania wolnosci w imie "bezpieczenstwa" rozni sie od zwyklej potrzeby bycia wolnym we wlasnym kraju. Chyba widzisz roznice
Gwiaździsty napisał(a):

|
Czyli z tego wynika, ze Stalin i Hitler tez zapewne byli dobrymi przywódcami swoich krajów ?
|
A Mussolini, Gadaffi i Hussain?
Gwiaździsty napisał(a):

Nie będę pisał skąd sam powinieneś wyjąć głowę ale bynajmniej nie jest to źródło mądrości tylko szambo polskojęzycznych mediów typu Najwyższy Czas i sam przejrzyj na oczy zanim ten dziwak obedrze cie ze złudzeń. Bo to, ze tak nastapi to pewne, tylko pociagnie za soba jak przewodnik szczurów całą grupę na manowce. I tu zapewne wykona zadanie. Nigdzie na świecie nie jest realizowany program gospodarczy tego oszołoma. Tylko na ten temat cicho sza. Niech głupki zyją dalej złudzeniami i prostymi receptami. Nie wiem, czy płaca ci jako propagandziście, że lansujesz te jego brednie ?
Co do zdań wyrwanych z kontestu, W zupełności wystarczy to co mówi, jak wychwala bandytę i zbrodniarza z KGB, system w Rosji (zapewne ta sławna demokracja ) i gospodarcza oligarchizacja. Jaruzelski tez był dla niego OK, a Przemyk be. Co , wyrwane moze z kontekstu ?
Mikke jest zwykłym błaznem polskiej polityki, a jak każdy błazen ma swoje grono sympatyków, którzy mylą kabaret jaki uprawia w TV z normalnym życiem.
|
Oj, znowu bedziemy sie patrzyc na to co swiat powie. Przechlapane, trza bedzie uwazac zeby nas z zagranicy nie zbesztali. Wystarczy zebysmy anulowali wszystkie ustawy pisane na zamowienie od czasu sejmu kontraktowego i wrocili do ustawy wyjsciowej Wilczka, a co ludzie o nas powiedza powinnismy miec gleboko w d... .
Blaznem polskiej polityki, jak to ladnie ujales, jest caly układ magdalenkowy w obecnym wydaniu w ktorym waska grupa ludzi uzurpuje sobie prawo do bycia wlascicielami Polski. A wlasciwie blaznami sa wyborcy glosujacy dalej na to samo ktores tam raz z koleji przemalowane g... . Panom Kwasniewskim, Millerom, Tuskom i Kaczynskim trzeba powiedziec dosc bo inaczej nic sie nie zmieni.