|
Chce się dowiedzieć po prostu w jaki sposób mamy rozmawiać. Nie przepadam za prowadzeniem dyskusji za pomocą inwektyw ad personam zwłaszcza w stosunku do innych kibiców Wisły. Na huki jestem na stary. Jeśli ktoś ma do mnie jakieś "ale" jest przeciez wiadomość prywatna- tam można się umówić- np przed meczem- na dyskusję w 4 oczy.
|