Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27194
Stary 15.06.2014, 20:23
Chce się dowiedzieć po prostu w jaki sposób mamy rozmawiać. Nie przepadam za prowadzeniem dyskusji za pomocą inwektyw ad personam zwłaszcza w stosunku do innych kibiców Wisły. Na huki jestem na stary. Jeśli ktoś ma do mnie jakieś "ale" jest przeciez wiadomość prywatna- tam można się umówić- np przed meczem- na dyskusję w 4 oczy.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/