Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68087
Stary 15.06.2014, 20:05
Ogólnie na PO nie ma takiej biedy, jak na LO - może zagrać chociażby Bartosz, który może i ejst bardzo młody, ale jeden czy dwa mecze może się ogrywać. Na LO mamy na ten moment Dudkę, a i to niekoniecznie...
Odpowiedz cytując