Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68086
Stary 15.06.2014, 18:57
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Że pieniążki od PO za walkę z kibicami, by mieć czym załatać dziurę w budżecie Wisły?
Za wojnę z kibicami, to Jacek pewnie liczył na angaż u Sienkiewicza w ministerstwie (w końcu jest prawnikiem). Plany mogły mu się pokomplikować przez ostatnie wydarzenia.

Co do kłopotu bogactwa na różnych pozycjach, to zauważcie, że zimą mieliśmy trzech prawych obrońców. Straciliśmy Stolarskiego (za prawie darmo), potem Fryca (za darmo). Zostaliśmy tylko z Burym, który łapie dużo kartek i co chyba ważniejsze bez dwóch młodych, moim zdaniem obiecujących piłkarzy. Ciekawe, dokąd zmierza ta wspaniała strategia.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując