Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68084
Stary 15.06.2014, 17:39
A jak złapie kontuzje albo czerwo to do bramki wejdzie ogór Bieszczad

Nie nauczył cie jeszcze zeszły sezon, że pasuje mieć dwóch zawodników na każdą pozycję? Zwłaszcza na tak newralgiczną jak bramkarz
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując