arti napisał(a):

Na chłopski rozum skoro Wisła nie śmierdzi kasą, ma potrzeby na innych pozycjach, Gerard zostaje, Buchalik przychodzi, a Misiek nie podpisał to dogadanie się w tym momencie z Miśkiem byłoby dla mnie bardzo dużą niespodzianką.
Bednarz zmienił tylko sposób wypowiedzi - zamiast: jesteśmy golasami mówi - jeżeli się dogadamy, jeżeli my będziemy chcieli i on (Plizga) będzie chciał itp.
|
To, że zmienił styl wypowiedzi byłoby na plus, gdyby nie był do reszty skompromitowany wśród większości kibiców. W tej chwili i tak nie ma już marki "Wisła Kraków"...
Też podejrzewam, że z Miśkiewiczem nie podpiszą, ale dopóki nie ma oficjalnych informacji...
Jedno jest pewne - kadrę będziemy mieli o wiele szczuplejszą niż w poprzednim sezonie. Odpadają Chrapek, Jovanovic, Stolarski, Bunoza, Fryc, Chavez. Tylko dwóch ostatnich nie grało, reszta to pierwszy skład.
Nie mamy obrony.