Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68082
Stary 15.06.2014, 17:18
arti napisał(a):Wyświetl post
Na chłopski rozum skoro Wisła nie śmierdzi kasą, ma potrzeby na innych pozycjach, Gerard zostaje, Buchalik przychodzi, a Misiek nie podpisał to dogadanie się w tym momencie z Miśkiem byłoby dla mnie bardzo dużą niespodzianką.
Bednarz zmienił tylko sposób wypowiedzi - zamiast: jesteśmy golasami mówi - jeżeli się dogadamy, jeżeli my będziemy chcieli i on (Plizga) będzie chciał itp.
To, że zmienił styl wypowiedzi byłoby na plus, gdyby nie był do reszty skompromitowany wśród większości kibiców. W tej chwili i tak nie ma już marki "Wisła Kraków"...

Też podejrzewam, że z Miśkiewiczem nie podpiszą, ale dopóki nie ma oficjalnych informacji...

Jedno jest pewne - kadrę będziemy mieli o wiele szczuplejszą niż w poprzednim sezonie. Odpadają Chrapek, Jovanovic, Stolarski, Bunoza, Fryc, Chavez. Tylko dwóch ostatnich nie grało, reszta to pierwszy skład.
Nie mamy obrony.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując