sanderuss napisał(a):

|
Stwierdzenie ze Putin jest dobrym prezydentem Rosji bo odbudowuje kacapska imperialna mocarstowosc jest lizaniem dupy? Nie, to jest stwierdzenie faktu. Widzisz JKM powiedzial ze kocha Rosje tym bardziej im dalej od Polski jest. W michnikowo-sakiewiczowych mediach "polskojezycznych" puscili tylko : "kocham Rosje". Wyciagnij leb z pomiedzy posladkow i przejrzyj na oczy. Smieszne wyrywanie zdan z kontekstow i lykasz wszystko jak pelikan. Nie wiem czy ci placa jakopropagandziscie czy co?
|
Najśmieszniejsze, że teraz zwolennicy PiSu ulegają tym samym medialnym mechanizmom, które - gdy były stosowane wobec ich partii - nazywają "przemysłem pogardy". Wyrywanie z kontekstu, wyolbrzymianie, przekręcanie - jakaś lampka alarmowa się wam w głowach nie zaświeca, gdy słyszycie o kolejnych "skandalicznych" wybrykach JKM-a?