Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
Od: 12.2013
Offline
#
68080
15.06.2014, 15:25
http://www.90minut.pl/news/234/news2...z-Setubal.html
Czyżbyśmy mieli dwóch bramkarzy na ''poziomie'' ?
nairda116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nairda116
Znajdź inne posty napisane przez nairda116