Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27182
Stary 14.06.2014, 23:40
Bawią mnie wyborcy PiSu (który lubię) tutaj się wypowiadający. Dlaczego?
Doskonale zdajecie sobie sprawę jak działając media, jak potrafią przeinaczyć intencje i zmanipulować wypowiedź.
Skąd? Miliony razy media stosowały te sztuczki by ośmieszyć Kaczora. Raz za razem dostawał w czapę wyrwanymi z kontekstu zdaniami. Raz za razem TVP, TVN i Wyborcza w ten sposób atakowała PiS. Wtedy to widzieliście, oburzało was to (i słusznie).
Teraz nagle łykacie ten przekaz jak młode pelikany bo chodzi o Korwina. Nagle wam to nie przeszkadza.
Nagle sami powtarzacie te bzdury.
To pokazuje, że wy nie jesteście żadnymi bojownikami o prawdę. Nie jesteście obiektywni.
W tej kwestii niczym nie różnicie się od platformy.