Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27181
Stary 14.06.2014, 22:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Puściłes filmik, z którego wynika, że Michalkiewicz minął się z prawdą. Poroszenko jak widać, nie zamierza rozmawiać z rosyjskimi wojskami na Ukrainie. Michalkiewicz się pomylił w swoich przewidywaniach.

Człowieku, zacznij myśleć sam a nie asekuruj się wróżeniem z fusów różnych mentorów. Michalkiewicza lubię ale ostatnio sporo mu się nie sprawdza,

Co do koryta, to nie martw się , Korwin i jego otoczenie tylko przebiera nóżkami by się do tego koryta dorwać, a jak już się dorwą to zapomną o jego likwidacji.

Dzisiejsze taśmy jasno pokazują,paniczny strach razwiedki jak to nazywa Michalkiweicz przed dojsciem PiS-u do władzy (wiedzą, ze to jedyna prawdziwa opozycja, która jest w stanie ich wyrzucić z tego koryta) a nie strachem przed groteskowym Mikke, który liże d..e Putinowi i gloryfikuje jego sowieckiego pachołka Jaruzela.


To minął się z prawdą, czy nie przewidział, że zamordują miedzy czasie 50 osób i Poroszenko będzie zmuszony zmienić swoje nastawienie? Powiedział, że coś przeczytał w gazecie, ale nie o to chodzi... bo chodzi o meritum czyli o idiotów, którzy chcą podskakiwać do Ruskich... Rozumiem, że jesteś za? Jak jesteś za to proponuje ci nie zajmować stanowiska oficjalnie, tylko stawić wyzwanie Kliczce na walkę bokserską a po 4 i pół sekundy opowiesz nam jak było, bo to mniej więcej takie jest porównanie.

Co do tej opozycji... Jeśli jesteś za tym, aby do koryta dorwało się PIS JKM czy ktokolwiek inny to jesteś takim samym durniem jak większość, którzy wierzą w zbawienie którejś kolwiek partii mając w swoim władaniu korytko. W tym momencie problemem nie jest ten kto rządzi, czy się nazywa TUSK MILLER CZY KACZYŃSKI, tylko koryto inaczej zwane socjalizm, bo one jest pokusą do tych wszystkich patologii fiskalnych, prawnych, aferach, o których wiemy, które ty wyśmiałeś(Stonoga) i o sektach, tysiącach, o których nie mamy pojęcia i się już nie dowiemy.
Jak jesteś taki wróżbita pokaż chodź jedną przesłankę, która stwierdza że JKM chce dorwać się do koryta... oczywiście zbiję ci każdą bo robię to od iluś stron a ty jedynie co potrafisz to insynuować o lizaniu dupy Putinowi bez żadnego konkretnego argumentu. To jest jedynie co robisz, więc każdy to potrafi zauważyć, który śledzi nasze wpisy, że po prostu brak ci wiarygodności, wiec daruj sobie te pouczenia o myśleniu

Doskonały przykład o czym mówie...
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.06.2014 o godz. 22:50.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰