Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68074
Stary 14.06.2014, 22:34
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
To co wygaduje bednarz to sa jakieś jaja. Mamy mniej zawodników niż na wiosnę a patrzcie jak wtedy się to skończyło. Zlotousty jacuś dobrze mówił że w lecie bedzie kłopot bogactwa. Według niego jest. Też bym tak mówił gdybym zarabiał ponad 40000 miesięcznie
Też się zdziwiłem, że coś wspominał o tym, że będziemy silniejsi. Jak na razie straciliśmy dwóch podstawowych zawodników. Głowacki nie zdąży się wykurować i znowu Czekaj będzie "czarował" w obronie jako 12 zawodnik drużyny przeciwnej. My musimy co najmniej 3 obrońców sprowadzić.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując