19sebawro06 napisał(a):

|
To co wygaduje bednarz to sa jakieś jaja. Mamy mniej zawodników niż na wiosnę a patrzcie jak wtedy się to skończyło. Zlotousty jacuś dobrze mówił że w lecie bedzie kłopot bogactwa. Według niego jest. Też bym tak mówił gdybym zarabiał ponad 40000 miesięcznie
|
Też się zdziwiłem, że coś wspominał o tym, że będziemy silniejsi. Jak na razie straciliśmy dwóch podstawowych zawodników. Głowacki nie zdąży się wykurować i znowu Czekaj będzie "czarował" w obronie jako 12 zawodnik drużyny przeciwnej. My musimy co najmniej 3 obrońców sprowadzić.