|
Ja tak patrze na ten protest, nie znam wszystkich faktów, ale mimo wszystko szkoda mi Wisły, szkoda, że w ciężkich czasach kibice nie przychodzą nie wspomagają klubu który kochają. Rozumiem nikt nie zgadza się z Bednarzem, jednak może jakby 1 cały sektor przyszedł w koszulkach jak ostatnio jeden ze skyboxów ... może to by poruszyło kogoś do działania, może nie na 1 mecz ale na 3 ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|