radzę cześć wpisujących się tutaj troche ochłonąć - jeszcze afery nie ma, są tylko jej znamiona. Zobaczymy jak to się rozwinie - czytaj co tam dokładnie jest. Teraz wiemy tylko o typowych ustawkach politycznych - ja to tobie coś załatwię, ty mi coś za to załatwisz itd. Tym bardziej, że nie załatwiają spraw prywatnych, tylko "słuzbowe". Nawet słowa Sienkiewicza inaczej brzmią w pełnej wypowiedzi niż wyrwane z kontekstu:
Cytat:
|
Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, ze państwo jest całością.
|
Jakbyśmy tego wszyscy nie wiedzieli, prawda?
Zobaczymy co z tego będzie i co jest na taśmach. Bo to co zostało upublicznione dla mnie rewelacjami nie jest.