Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 14.06.2014, 17:32
metro jak najbardziej.jest potrzebne.ale powinni myslec od razu o dwoch liniach (nei budowac ale brac pod uwagę)jedna ze skawiny do huty i druga z wieliczki do balic.oczywiscie obie częściowo naziemne.krzyzowac powinny sie gdzies w centrum miasta dajac możliwość przesiadki.wtedy wielu ludzi spoza krakowa nie wjezdzaloby do miasta. bo latwiej zostawić samochód na parkingu koło metra i w 20 min dotrzeć praktycznei w każde miejsce.po drugie takie poprowadzenie linii metra daje najwieksze możliwości przemieszczania się praktycznei w każde miejsce.a to co teraz proponuja rozwiazuje problem tylko w północnej części maista.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując