|
Hmm gratuluję FraMat znakomitego humoru, ale chyba nie oczekujesz żebym w każdej swojej wypowiedzi przytaczał argumenty dezawuujące twierdzenia ludzi, którzy nie chcą zadać sobie trudu sięgnięcia do tematu bezpośrednio i są oporni na wiedzę. Jedni coś słyszeli od znajomych, inni w telewizji.
Czy chodzi o zamknięty na tym forum temat, czy też inne. Niektórzy po prostu powielają wciąż te same zarzuty, które znalazły już dawno swoich pogromców. Myślałem, że w tej dyskusji pewne kwestie zostały już wyjaśnione i nie będzie trzeba cofać się, żeby ludziom którzy obudzili się dziś czy wczoraj w "nowej" rzeczywistości kreślić sytuację.
Swoją drogą nie zauważyłem, żeby SKWK zabraniało komuś przychodzić na stadion, czy też w oficjalnych wypowiedziach dla prasy nazywało kilka tysięcy osób, które jednak na Wiśle się pojawiają judaszami. Drogi Jacek nie ma z tym problemu.
Niech każdy sięgnie pamięcią wstecz, nie tak znowu daleko i zrobi rachunek sumienia na podstawie tego co robiła przez kilka lat Legia. Jeszcze niedawno zresztą ściągali z gniazda u siebie pajaców, którzy chcieli polansować się na pustej żylecie. Tam nawet pikniki szydziły z zarządu klubu.
A Ty mógłbyś czasem jednak nie udawać, że nie wiesz o co chodzi. Argumenty przytaczane były już wielokrotnie, wystarczy poszukać.
Edyta: Cholera ponad 11 lat stażu na forum i nie mogę uwierzyć, że w tym czasie pewne rzeczy tak diametralnie się zmieniły. I wcale nie chodzi mi o naszą sytuację sportową i dominację na arenie krajowej. Czasem to smutek chwyta za serce, mimo że człowiek coraz starszy a i perspektywa coraz szersza.
Powód: Refleksja
Ostatnio edytowane przez Greeg : 14.06.2014 o godz. 17:14.
|