Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5479
Stary 13.06.2014, 18:09
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Chrapek był ustawiany jako def. więc ma rację. Dochodzi nie tylko Jankowski, ale wracający Boguski. Do tego Lucas. A może i Plizga.
Oj, przestań pieprzyć androny. Drugi Jacuś się znalazł. Może ten dojdzie, może tamten. Może junior będzie wzmocnieniem, a może nie będzie. Może też Boguski znowu się nie połamie. Co z tego, że Chrapek był ustawiany jako defensywny, skoro i tak w ofensywie więcej dawał Wiśle jak Jankowski Ruchowi. OT, bo to niewłaściwy temat.
Odpowiedz cytując