Bednarz o Lucasie:
- Widać jednak, że brakuje mu oficjalnych spotkań. Trening, szczególnie w tak młodym wieku, nie jest wystarczającym bodźcem. Mam wrażenie, że nam tak trochę stanął, również psychicznie. Jest to jednak zupełnie naturalny stan, ja na jego miejscu też bym miał z tym kłopot. Ufam, że jak podpiszemy umowę
i zacznie trenować, to motywacja wróci i będzie miał okazję pokazać na co go stać - zakończył Jacek Bednarz.
Przerażające. Dobrze, że to polska liga, a nie jakaś prawdziwa. Może ten 18 latek bez doświadczenia i (chwilowo, he he) motywacji okaże się następcą Chrapka.
Nadzieja matką głupich
