Skoro Michał Chrapek już oficjalnie przeszedł do Catanii (
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...alcio_catania/) to warto poświęcić mu parę słów.
Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale po powrocie z wypożyczenia przekonał mnie do siebie swoją grą. Zapamiętam go jako niezłego technicznie, walecznego pomocnika. Taką lepszą wersję Czarka Wilka

Powodzenia Chrapo, niech ci się wiedzie we Włoszech! Rób karierę, zarabiaj pieniądze, obyśmy cię jeszcze zobaczyli z Białą Gwiazdą na sercu!