Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68067
Stary 13.06.2014, 15:24
Skoro Michał Chrapek już oficjalnie przeszedł do Catanii (http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...alcio_catania/) to warto poświęcić mu parę słów.

Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale po powrocie z wypożyczenia przekonał mnie do siebie swoją grą. Zapamiętam go jako niezłego technicznie, walecznego pomocnika. Taką lepszą wersję Czarka Wilka Powodzenia Chrapo, niech ci się wiedzie we Włoszech! Rób karierę, zarabiaj pieniądze, obyśmy cię jeszcze zobaczyli z Białą Gwiazdą na sercu!
Odpowiedz cytując