Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68063
Stary 13.06.2014, 15:16
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
U Białońskiego na twitterze coś takiego:
Bednarz: Możliwe, że skorzystamy tylko z części stadionu, w terminarzu mamy tylko jeden topowy mecz jesienią u siebie.

I gdzie tu jest napisane, że wynajmowana będzie jedna trybuna? Stadion jest wynajmowany od miasta w całości (wszystkie trybuny). Chodzi po prostu o wyłączenie ze sprzedaży biletów na niektóre sektory, co się wiąże z mniejszymi opłatami za ochronę, stewardów itp. Już wiele razy miało to miejsce, więc to nic nowego. Jeżeli będzie zapotrzebowanie, to sprzedaż na kolejne sektory byłaby uruchamiana.
Odpowiedz cytując