RAFi89 napisał(a):

U Białońskiego na twitterze coś takiego:
Bednarz: Możliwe, że skorzystamy tylko z części stadionu, w terminarzu mamy tylko jeden topowy mecz jesienią u siebie.
|
I gdzie tu jest napisane, że wynajmowana będzie jedna trybuna? Stadion jest wynajmowany od miasta w całości (wszystkie trybuny). Chodzi po prostu o wyłączenie ze sprzedaży biletów na niektóre sektory, co się wiąże z mniejszymi opłatami za ochronę, stewardów itp. Już wiele razy miało to miejsce, więc to nic nowego. Jeżeli będzie zapotrzebowanie, to sprzedaż na kolejne sektory byłaby uruchamiana.