Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68062
Stary 13.06.2014, 15:10
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
czasem współczuję ludziom, np. teraz Tobie, gdy przeczytałem Twój post, a szczególnie ten fragment.
Może nie ciągnijmy tego tematu, bo wykasowałem moją odpowiedź po to, żeby się nie użerać z leszczami? Niestety, jeden wyłowił ją wcześniej.

Nie będzie mi matejas sprzedawał jakiś swoich mądrości rodem spod sklepu GS, zwłaszcza jeśli nic o mnie nie wie. Słuszniejsze jest jednak olanie sprawy niż karmienie trolla.

Ból dupy FraMat-a to jego problem. Sam sobie zapracował na swoją opinię.
Chłopaczyna nawet nie zauważył, że odpowiedź na pytanie pod zacytowanym fragmentem znajduje się w następnym zdaniu mojego posta.

No, ale OK, można było nie zauważyć jak wyglądali dotychczas sprawdzani przez JB lewi obrońcy. IMHO dupy nie urywali.

RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
U Białońskiego na twitterze coś takiego:
Bednarz: Możliwe, że skorzystamy tylko z części stadionu, w terminarzu mamy tylko jeden topowy mecz jesienią u siebie.
No, to jak to jest jego odpowiedź na bojkot, to nic tylko Nobla z dziedziny ekonomii oczekiwać dla łysego wizjonera...
Ale to wskazuje na sposób myślenia w klubie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2014 o godz. 18:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując