domin_czyzyny napisał(a):

|
czasem współczuję ludziom, np. teraz Tobie, gdy przeczytałem Twój post, a szczególnie ten fragment.
|
Może nie ciągnijmy tego tematu, bo wykasowałem moją odpowiedź po to, żeby się nie użerać z leszczami? Niestety, jeden wyłowił ją wcześniej.
Nie będzie mi matejas sprzedawał jakiś swoich mądrości rodem spod sklepu GS, zwłaszcza jeśli nic o mnie nie wie. Słuszniejsze jest jednak olanie sprawy niż karmienie trolla.
Ból dupy FraMat-a to jego problem. Sam sobie zapracował na swoją opinię.
Chłopaczyna nawet nie zauważył, że odpowiedź na pytanie pod zacytowanym fragmentem znajduje się w następnym zdaniu mojego posta.
No, ale OK, można było nie zauważyć jak wyglądali dotychczas sprawdzani przez JB lewi obrońcy. IMHO dupy nie urywali.
RAFi89 napisał(a):

U Białońskiego na twitterze coś takiego:
Bednarz: Możliwe, że skorzystamy tylko z części stadionu, w terminarzu mamy tylko jeden topowy mecz jesienią u siebie.
|
No, to jak to jest jego odpowiedź na bojkot, to nic tylko Nobla z dziedziny ekonomii oczekiwać dla łysego wizjonera...
Ale to wskazuje na sposób myślenia w klubie.