Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
68061
13.06.2014, 15:07
maaarcin
napisał(a):
nie ma takiego pomysłu. to wymysł pewnego forum
U Białońskiego na twitterze coś takiego
:
Bednarz: Możliwe, że skorzystamy tylko z części stadionu, w terminarzu mamy tylko jeden topowy mecz jesienią u siebie.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89