FraMat napisał(a):

|
Co do tej przykrości, to rozumiem, że chodzi Ci o to, byśmy jakoś Ci współczuli? Ze względu na twój standard życia, zarobki i karierę?
|
czasem współczuję ludziom, np. teraz Tobie, gdy przeczytałem Twój post, a szczególnie ten fragment.