Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68060
Stary 13.06.2014, 15:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Co do tej przykrości, to rozumiem, że chodzi Ci o to, byśmy jakoś Ci współczuli? Ze względu na twój standard życia, zarobki i karierę?
czasem współczuję ludziom, np. teraz Tobie, gdy przeczytałem Twój post, a szczególnie ten fragment.
Odpowiedz cytując