Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68056
Stary 13.06.2014, 14:04
Odnośnie Francuza - skojarzenia z Frederiksenem są naturalne. Plus całej sytuacji taki, że nie dostanie równie absurdalnie wysokiego kontraktu. Jak ktoś sobie przypomni ściągniętych przez Bednarza lewych obrońców, to mu się z automatu zapala lampka ostrzegawcza.

Buchalik - z tego co wiem, solidny. Dla mnie Miśkiewicz tez dupy nie urywa jako bramkarz (zwłaszcza jeśli chodzi o grę nogami), więc ewentualnej podmiany nie traktowałbym jako osłabienia. Ważne, to mieć realne oczekiwania wobec niego. Na ręcznik nie wygląda, w Arsenalu tez już raczej nie zagra.
Wolę pewnego Buchalika niż testy bramkarzy z całego globu.

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
PS. Przy okazji brawa dla tej lysej szmaty za najnowszy pomysl wynajmowania np. jednej trybuny na mecz....
To wina SKWK.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2014 o godz. 14:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując