suikoden napisał(a):

Nie drogie wzmocnienia,bądź uzupełnienia kadry w naszym zasięgu
1.Filip Kurto - Roda JC Kerkrade 34 mecze w tym sezonie
2.Piotr Ćwielong - VfL Bochum 1848 30 meczów 1 gol
3.Kamil Biliński Dinamo Bukareszt 10 meczów 4 gole
4.Jakub Wilk - FC Vaslui 13 meczy
|
Kurto?
Ćwielong?
a może lepiej z emeryturki odwołać jeszcze Żurawia, Franka i Szymka?
z tej czwórki najprędzej Biliński, ale primo: jest Brożek i Jankowsk i jeszcze młody Tomek Zająci, secundo: Dinamo go pewnie nie puści
więc...