Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68054
Stary 13.06.2014, 13:42
gypsy napisał(a):Wyświetl post
I zaprzyjaźnionej Lechii, w barwach której rozegrał trochę meczów

Ja się cieszę, że się w ogóle coś dzieje. Wiadomo, że nasze transfery du*y za przeproszeniem nie urywają, jednak przynajmniej klub stara się wzmocnić drużynę na miarę możliwości. A przynajmniej załatać dziury po tych, którzy odejdą.
Ja tez sie ciesze, ze w ogole ktos przychodzi i to nawet przed rozpoczeciem okresu przygotowawczego
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując