JacobCFC napisał(a):

|
A może jeszcze porozwieszajmy tęczowe flagi na stadionie?
|
Głupi to argument

Ja tylko tłumaczę, że nie widzę problemu, gdy po zdobyciu mistrzostwa zawodnicy pojawiają się na murawie z flagami swoich krajów. Czują się dumni ze swojego pochodzenia i chwała im za to. Tak samo nie przeszkadza mi, że Donald gra z haitańskimi opaskami na nadgarstkach. A że Maor pochodzi z Izraela? Już nic na twoje uprzedzenia nie poradzę
