Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68053
Stary 13.06.2014, 12:44
Sry, panowie. Oglądam jedynie mecze Wisły w naszej Pseudoklasie piłkarskiej Polska piłka przyprawia mnie o mdłości. Każdy kto ogląda namiętnie wszystkie mecze wszystkich polskich drużyn jest w mojej oceniei masochistą i być może niespełna rozumu

"Solidny", czyli ch**a o nim wiecie. Znowu ręcznik na bramce, oby Głowa był zdrowy. Bo na transfer solidnego stopera pewnie nie ma co liczyć.
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż.
Odpowiedz cytując