Sry, panowie. Oglądam jedynie mecze Wisły w naszej Pseudoklasie piłkarskiej

Polska piłka przyprawia mnie o mdłości. Każdy kto ogląda namiętnie wszystkie mecze wszystkich polskich drużyn jest w mojej oceniei masochistą i być może niespełna rozumu
"Solidny", czyli ch**a o nim wiecie. Znowu ręcznik na bramce, oby Głowa był zdrowy. Bo na transfer solidnego stopera pewnie nie ma co liczyć.