Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68052
Stary 13.06.2014, 12:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
To że dla Ciebie bramkarz z rywalizującej druzyny jest no name świadczy tylko o Twojej znajomości ligi.
I zaprzyjaźnionej Lechii, w barwach której rozegrał trochę meczów


Ja się cieszę, że się w ogóle coś dzieje. Wiadomo, że nasze transfery du*y za przeproszeniem nie urywają, jednak przynajmniej klub stara się wzmocnić drużynę na miarę możliwości. A przynajmniej załatać dziury po tych, którzy odejdą.
Odpowiedz cytując