szprotson napisał(a):

|
To że dla Ciebie bramkarz z rywalizującej druzyny jest no name świadczy tylko o Twojej znajomości ligi.
|
I zaprzyjaźnionej Lechii, w barwach której rozegrał trochę meczów
Ja się cieszę, że się w ogóle coś dzieje. Wiadomo, że nasze transfery du*y za przeproszeniem nie urywają, jednak przynajmniej klub stara się wzmocnić drużynę na miarę możliwości. A przynajmniej załatać dziury po tych, którzy odejdą.