Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
68041
13.06.2014, 11:15
Dzimi
napisał(a):
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=29068
Kolejny Fredriksen?
Nie, kolejny Philip Lahm.
Na jakiej podstawie piszesz, że to kolejny Frederiksen? Nie rozumie podeścia, niektórych osób. Ciągle zle. Nawet jak Stilic przychodził, to było słychac takie głosy..
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_