Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68041
Stary 13.06.2014, 11:15
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=29068

Kolejny Fredriksen?
Nie, kolejny Philip Lahm.

Na jakiej podstawie piszesz, że to kolejny Frederiksen? Nie rozumie podeścia, niektórych osób. Ciągle zle. Nawet jak Stilic przychodził, to było słychac takie głosy..
Odpowiedz cytując