fran23 napisał(a):

|
Burliga przedłużył już kontrakt.
|
Skąd wiesz? Możesz podać jakiś link do tego? Wg mnie jeszcze nie przedłużył jednak ma podobnie jak Piotrek Brożek klauzulę umożliwiającą przedłużenie o dwa lata i tylko od klubu zależy czy skorzystają z tego czy nie a czas mają do końca czerwca .