Karherop napisał(a):

skoro jest ważne co się prezentuje na koniec sezonu to po cholere wyciągasz kto jak grał 2 lata temu? bądź konsekwentny gościu. Poza tym Miśkiewicz wiosną prezentuje się tak że lepiej to przemilczeć.
|
Jak się prezentował? No ile bramek zawalił? Bo ja poza meczem z Zagłębiem przypominam sobie, ze częściej ratował nam dupę przed jeszcze większymi porażkami.
Karherop napisał(a):

|
czyli uważasz że wymianając Jankowski za Szewczyka, wzmacniamy Ruch? co ma Jankowski do bramkarza?! z problemem kontraktu dla Miśkiewicza mówiło się już w grudniu
|
Gdzie ja napisałem coś o Szewczyku? Nie umiesz czytać? napisałem, że wydając pieniądze na bezsensowne kontrakty, nie mamy na kontrakt dla Miśka. A co do Szewczyka i Jankowskiego, obaj są siebie warci.