JacobCFC napisał(a):

|
Płaćmy Gargułom i ściagajmy Jankowskich, kosztem Miśka.
|
Guła nie ma obecnie żadnego gwiazdorskiego kontraktu, w dodatku coś tam sobą prezentuje. Podejrzewam, że koszt zatrudnienia Miśka jest za wysoki dla nas głównie ze względu na jego menago.