gypsy napisał(a):

Ty to masz problemy Jak dla mnie może biegać z flagą swojego kraju, tak samo jak Jovanović, Sarki, Guerrier czy ktokolwiek.
Chciałabym, żeby Maor wrócił do Wisły, ale nie łudzę się... Jak pójdzie do Legii to będzie wielka szkoda.
|
A może jeszcze porozwieszajmy tęczowe flagi na stadionie?