Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9675
Stary 12.06.2014, 16:46
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ty to masz problemy Jak dla mnie może biegać z flagą swojego kraju, tak samo jak Jovanović, Sarki, Guerrier czy ktokolwiek.

Chciałabym, żeby Maor wrócił do Wisły, ale nie łudzę się... Jak pójdzie do Legii to będzie wielka szkoda.
A może jeszcze porozwieszajmy tęczowe flagi na stadionie?
Odpowiedz cytując