|
Rzeczywiście Francuzi mają świetne te stroje. Takie klasyczne, patrząc na nie nie wiesz, czy to koszulka sportowa czy do codziennego użytku. Bardzo mi się podobają. Ogólnie chyba Nike projektuje najciekawsze komplety, przynajmniej moim zdaniem. adidas nam robi przeciętne te koszulki...
|