Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68024
Stary 12.06.2014, 12:17
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Ta teoria spiskowa wsumie ma jakis sens...hmmm... jesli tak to Quo Vadis Wislo....
To nie jest teoria spiskowa tylko najbardziej prawdopodobny scenariusz zdarzeń z ostatnich 2 lat. Rola Bednarza jako syndyka, likwidatora i chłopca do bicia/"niedobrego legionisty" w jednym przestała być tajemnicą niedługo po jego ponownym zatrudnieniu.

Co do Miśkiewicza. Dziwi mnie, że nie potrafili z nim dogadać się odnośnie kontraktu. Ale skoro klub chce, zawodnik chce, a mimo to nie ma porozumienia to znaczy, że sprawa rozbija się o menadżera. Trudno. Może Buchalik czy inny Kieszek nie będą gorsi.
Ostatnio edytowane przez Arked : 12.06.2014 o godz. 12:22.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując