Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9672
Stary 12.06.2014, 11:28
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jak ma biegać znowu z flagą izraela po naszym stadionie to niech sobie idzie na Łazienkowską.
Ty to masz problemy Jak dla mnie może biegać z flagą swojego kraju, tak samo jak Jovanović, Sarki, Guerrier czy ktokolwiek.

Chciałabym, żeby Maor wrócił do Wisły, ale nie łudzę się... Jak pójdzie do Legii to będzie wielka szkoda.
Odpowiedz cytując