Kocur napisał(a):

|
Jak ma biegać znowu z flagą izraela po naszym stadionie to niech sobie idzie na Łazienkowską.
|
Ty to masz problemy

Jak dla mnie może biegać z flagą swojego kraju, tak samo jak Jovanović, Sarki, Guerrier czy ktokolwiek.
Chciałabym, żeby Maor wrócił do Wisły, ale nie łudzę się... Jak pójdzie do Legii to będzie wielka szkoda.