Wyświetl pojedynczy post
wolek1986
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68012
Stary 11.06.2014, 22:31
Wy tak wszyscy się burzycie o ostatnie doniesienia prasowe - Buchalik czy dzisiejszy Kieszek. (Jutro będzie, że Pawełek jest też wolny ) Nie przyszło wam do głowy, że chodzi o zamęt w mediach żeby Misiek tak nie stawiał się przy podpisywaniu kontraktu ?! Na moje tak to wygląda. Puszczono 2 nazwiska całkiem solidnych bramkarzy, szczególnie Kieszek. Sprawa rozegra się w ciągu tygodnia. Na razie nie ma co bić na alarm skoro Głowa, Donald, Guła, Broziu są podpisani i doszedł Jankowski. Okienko się jeszcze nie zaczęło. Liczę że będziemy mieli solidną kadrę uzupełnioną młodzieżą.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując