wolfy napisał(a):

FraMat napisał(a):
|
To forum to prawie jak JoeMonster.
|
Zwłaszcza odkąd zostałeś moderatorem. Poziom wtedy poszybował, oj poszybował...
Tobie też się wydaje, też spekulujesz - po co takie teksty?
|
W pewnym temacie jeden z userow tak napisał o naszym trenerze:
wieśniak84 w innym temacie napisał(a):
|
Smuda to zacofany oportunista rodem z PRLu wiec nie ma sie co dziwic. Wszyscy winni tylko nie on, jak ktos ma racje to tylko on
|
Chociaż po namyśle.... chyba napisał o wolfym

Pewnie mam Cię jeszcze przeprosić, że w ogóle śmiałem głos zabrać na forum?

Nie chcesz? nie czytaj, nie komentuj, ale nie dyktuj mi, co i po co mam pisać. OK?