Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68006
Stary 11.06.2014, 21:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
FraMat napisał(a):
To forum to prawie jak JoeMonster.
Zwłaszcza odkąd zostałeś moderatorem. Poziom wtedy poszybował, oj poszybował...
Tobie też się wydaje, też spekulujesz - po co takie teksty?
W pewnym temacie jeden z userow tak napisał o naszym trenerze:
wieśniak84 w innym temacie napisał(a):
Smuda to zacofany oportunista rodem z PRLu wiec nie ma sie co dziwic. Wszyscy winni tylko nie on, jak ktos ma racje to tylko on
Chociaż po namyśle.... chyba napisał o wolfym

Pewnie mam Cię jeszcze przeprosić, że w ogóle śmiałem głos zabrać na forum?

Nie chcesz? nie czytaj, nie komentuj, ale nie dyktuj mi, co i po co mam pisać. OK?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując